İSTANBUL ŞİŞLİ’DE HAYAT

İSTANBUL ŞİŞLİ’DE HAYAT

İstanbul’un en popüler ilçelerinden biri olan Şişli, ticari, finans, ekonomik, kültürel alanlarda da kendini çok iyi şekilde göstermekte ve bunu gündüz olduğu kadar Şişli gece hayatına da yansıtmaktadır. Eski bir yerleşim yeri olan bu ilçede tarihi mekanlar da mevcut ve arkadaşlık ortamları için çok müsait imkanlar sunmaktadır.

Hem Şişli’nin bu güzide mekanlarını görmek hem de bu mekanlarda eğlenmek için arkadaş çevreleriyle çok güzel geziler yapılabilir. Özellikle Şişli bayan arkadaşlıkları açısından çok iyi ortamlar sunmaktadır. Bayan arkadaşlarımızla gezilebilecek Nişantaşı, Vali Konağı Caddesi, Dormen Tiyatrosu, Kenter Tiyatrosu, Askeri Müze, Atatürk Müzesi, Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı gibi pek çok yer ile arkadaşlıkların, dostlukların pekişebileceği yerlere sahiptir.

Şişli’ de nüfus da sürekli diğer ilçeler gibi artmaktadır. 80’lerde neredeyse ikiye katlanan ilçe nüfusu Kağıthane’nin ayrılmasıyla tekrar eskiye döndü. Şişli kadınlar ve erkekler bu oranı korumaya çalışmakta ve her geçen gün bu güzel ilçelerini daha hatırı sayılır bir konuma yükseltme gayreti içerisindedirler.

Bir önceki yazımız olan Herkes aradığını bulabilir. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


WP-SpamFree by Pole Position Marketing