Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Köpek Pansiyonu Hizmetleri

Eyüp, İstanbul ilinin Avrupa yakasında bulunan güzel ve tarih kokan bir ilçesidir. İlçenin Haliç’in iç kısmında kalan kısa bir sahili vardır. İlçe ismini Ebu Eyyüb el-Ensari’den almaktadır. İlçe sınırları içinde Eyüp Sultan Camii ve türbesi bulunmaktadır. Manzarasının güzelliği ile göz kamaştırıcı Pier Loti’de bu ilçede yer almaktadır. Eyüp Sultan Camii ve türbesi her yıl çok sayıda turist tarafından ziyaret edilmektedir. Müslümanlar için çok önemli bir yere sahiptir. İstanbul’un tarihi birçok ilçelerinden sadece bir tanesidir Eyüp.

Bu güzel ilçede gezmeye gelen kişilerin yanlarında getirdikleri köpekleri için de konaklama yapabilecekleri bir merkez olarak Yavru Köpek Eğitimi bulunmaktadır. Köpek pansiyonu deyince akla gelen şey, köpeklerinizin güzel vakit geçirecekleri, onlar oradayken sizin rahatlıkla ilçeyi gezip tarihini sonuna kadar özümseyebileceğiniz bir merkez gelir. Bu ilçeye gelirken köpeğinizi kimseye bırakamadıysanız, yanınızda getirmek zorunda kaldıysanız ve birlikte her yere girme imkânı bulamıyorsanız köpeğinizi köpek pansiyonuna bırakabilirsiniz.

Ve siz rahatlıkla Eyüp ilçesindeki tüm tarihi mekânlara ziyaret yapabilir, camii ve türbelere girebilir ve rahat bir tatil geçirebilirsiniz. Köpek Oteli ne bırakırken yapmanız gereken aşı kartını yanınızda bulundurmanız ve sağlık sorunu olmadığına dair bilgi verebilmeniz. Köpek pansiyonunda köpeğiniz sağlık kontrolünden geçirilir ve herhangi bir sorun yoksa orada konaklamasına izin verilir. Köpeklerin rahat ve huzurlu bir şekilde barınmalarını sağlamak için özel tek olarak kalabilecekleri ve yerden ısıtmalı odalar mevcuttur. Rahat bir ortamda mutlu olabilmeleri için gereken ne varsa sağlanmaktadır.

Köpek Pansiyonunda Ne Gibi Hizmetler Verilmektedir?

– Köpeğinize beslenme ve yemek konusunda disiplin sağlanmaktadır. Her türlü besin yemesi onun sağlığı için önemlidir, alışmakta zorlandığı besinler var ise bu besinleri ona zorlamadan alıştırılır. Sağlıklı ve dengeli beslenme disiplini sağlanır.

– Tuvalet eğitimi almamış köpekler için tuvalet eğitimi kazanımı sağlanır. Tuvalet eğitimini kazanamamış olan bir Köpek itaat eğitimi için köpekle yaşamak çok zordur, gerek evde gerekse dışarıda tuvalet eğitimi çok önemlidir. Evde her yere tuvaletini yapan bir köpekle yaşamak çok zordur. Dışarıda ise yine önüne gelen her yere pislerse sizi zor durumda bırakabilir.

– Temizlik ve bakım konusunda gereken hizmet verilmektedir. Banyo yaptırılması ve tırnak bakımı yapılır ve her türlü asalaklardan korunması sağlanır. Temiz ve bakımlı bir köpek her zaman herkesin tercih edeceği bir durumdur.

– Çeşitli egzersiz ve aktiviteler yapılarak köpeğin fiziksel kon diksiyon kazanması sağlanır. Fiziksel olarak atak, çevik ve sağlıklı bir köpeğe sahip olursunuz. Yaptığı egzersizler aynı zamanda psikolojik olarak da gelişim sağlamaktadır. Köpekler oyun oynamayı sever, yapılan bu aktiviteler ona oyun gibi gelecektir ve mutlu olacaktır.

– Beslenme esnasında diğer köpeklerle birlikte beslenmenin gerçekleşmesi, oyun oynarken veya egzersiz yaparken diğer köpeklerle birlikte aynı ortamda bulunmaları sayesinde birlikte yaşamayı öğrenirler, sosyalleşmiş olurlar. Daha sonra kalabalık bir ortama girdiklerinde nasıl davranması gerektiğini öğrenirler ve artık her ortama girmeniz kolaylaşmış olur.

Kısacası köpek pansiyonuna köpeğinizi bıraktığınız süre dâhilinde köpeğiniz güzel bir Köpek Eğitimi alacaktır ve siz onu almaya geldiğinizde farklı ve eğitimli bir köpekle karışılacaksınız. Hem siz rahat bir tatil geçirmiş olacaksınız, hem de köpeğiniz için güzel bir eğitim fırsatı sağlamış olacaksınız. Her bakımdan rahatlamış, gelişmiş, mutlu bir köpek sahibi olacaksınız. Eyüp ilçesi sınırlarında bulunan köpek pansiyonunu tercih etmeniz ise sizin için büyük bir fırsat olacaktır. Rahatlıkla ulaşabileceğiniz bir konumda bulunan pansiyona köpeğinizi bırakıp siz de gezinizin, tatilinizin tadını çıkarın. Mutlu, huzurlu, güzel tatiller için mutlaka uğrayın.

Bir önceki yazımız olan VAJİNİSMUS NEDENLERİ başlıklı makalemizde VAJİNİSMUS NEDENLERİ hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


WP-SpamFree by Pole Position Marketing