Network Marketing İle Hemen Tanış. Hayallerine bir adım daha yaklaş!

Network Marketing İle Hemen Tanış. Hayallerine bir adım daha yaklaş!
21. yy’ın en etkili ve en çok ses getiren pazarlama yöntemi ile henüz tanışmadıysan, şimdi Network Marketing sisteminin bir parçası olmanın tam sırası! Network marketing ile tanışarak, sen de gelirini düzenli olarak arttırabilir, her ürün satışında daha çok para kazanabilirsiniz. Üstelik sisteme dahil ettiğin diğer kişilerin satışlarından da payına düşeni alabilir, böylelikle paranın katlanarak artmasını izleyebilirsin!
Peki, son zamanlarda binlerce kişinin zengin olmasına yardımcı olan network marketing nedir ? Bu sistemde nasıl para kazanılır? Network marketing; mağaza kiralama vb. tüm standartların terk edildiği, böylelikle ürünlerin daha uygun fiyatlara müşteriler ile buluşmasına imkan tanıyan, mağaza yerine distribütörler aracılığıyla ürünlerin satılmasını sağlayan yani maliyetlerin oldukça düşük olduğu bir ürün pazarlama stratejisi. Bu sistemin distribütörlerini reel kişiler oluşturuyor ve katılımcıların müşterilerine ürün satması ile sistem gelişmiş ve büyümüş oluyor. Distribütörlerin görevi ise ürünleri müşterilere tanıtmak ve tavsiye etmek. Bu tavsiyeler sonrasında müşteri ürün satın almaya karar verdiğinde, distribütörlerde yaptıkları her satıştan kar elde etmiş oluyor. Üstelik distribütörler; kendi takımlarını kurarak, takım arkadaşlarının tüm satışlarından da pay alabiliyor. Kısacası network marketing; bir takım işi ve takım büyüdükçe kişinin kazancı da o denli büyüyor.
Network marketing eğitimleri ile ilgili bilgi edinmek; bu sistemin işleyişi hakkındaki sorularınıza cevap bulmak adına http://emredal.net/ internet adresimizi hemen ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Köpek Pansiyonu Hizmetleri başlıklı makalemizde Köpek Pansiyonu Hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*


WP-SpamFree by Pole Position Marketing